Titulli MELINDA x RINA - TORNADO
Ndëgjuar 3,431
Shkarkuar 493
Pëlqyer 23
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës
Teksti i [Tornado]
Melinda
Me ty kam me fol diçka
Baby hajde sonte mos um ik kerka
Mos meno ma shum, po nga
Sa here une t'thirri ti e di per ca
Tornado, po merr si tornado
Oh my love zemren veq ty ta dho
Baby just love me, love me
Hajde qom nalt sic din veq ti
Pa ty jam lonely, lonely
Secilen here po merr si tornado
Po merr si tornado
Oh my love zemren veq ty ta dho
Melinda
What you looking at?
What you looking at?
Po lakmon, booty fat
Une t'i hupi ment
Boss bi*ch
Doket duqi in my gucci bag
Per mu te plumi dеl..
E thirri 50 Cent!
I sa normale..
Dashnin para parës
Shoqnin para famës
E nin zemra po rrеh...
Ma vjedhe ti si hajni
E kur jom afer teje zemer vec po rritet sharmi
Une jom shajni
You might also like
Love Like This
ZAYN
K-POP
Travis Scott
Barbie World
Nicki Minaj & Ice Spice
Melinda & Rina
Me ty kam me fol diçka
Baby hajde sonte mos um ik kerka
Mos meno ma shum, po nga
Sa here une t'thirri ti e di per ca
Tornado, po merr si tornado
Oh my love zemren veq ty ta dho
Baby just love me, love me
Hajde qom nalt sic din veq ti
Pa ty jam lonely, lonely
Secilen here po merr si tornado
Po merr si tornado
Oh my love zemren veq ty ta dho

Rina
Me bo me e lon vet
Meniher e lojn ment
Jam kom marr zemren
Edhe e kom shti n'xhep
Per mu i len krejt
Veren e kalojm n'det
Boy I really like it
When you talking like that
Pe din ti honey honey
Piken e dobt un ta di, ta di
When I move my body, body
T'hipnotizoj e nuk mun i hek syt
Sy per sy
Melinda & Rina
Me ty kam me fol diçka
Baby hajde sonte mos um ik kerka
Mos meno ma shum, po nga
Sa here une t'thirri ti e di per ca
Tornado, po merr si tornado
Oh my love zemren veq ty ta dho
Baby just love me, love me
Hajde qom nalt sic din veq ti
Pa ty jam lonely, lonely
Secilen here po merr si tornado
Po merr si tornado
Oh my love zemren veq ty ta dho

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store