Titulli MOZZIK - ESCOZZIKI
Ndëgjuar 6,148
Shkarkuar 1315
Pëlqyer 89
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës
[intro]
pull up
pull up in rari
yee, yeah
come on
you ready?
dance bich

[ref.X2]
Pull pull up in rari
Tu jetu si escobari
Qafen, dhomt krejt ari
Ku ke pa ksi Shqiptari, man?

[verse.#1]
Oren e kom hape
Gishti gerrq u ra u i njeh
Shwiceren e kom pas broke
Tu thy lek u bo me bmw
Dhipi jot... përfekt o
E kom iq në parketo
E kom shti n'kabin
Veq mja nxerr ni fallceto
(Wohh)
Don me dit kush osht Mozzi ti Bich
Sun e nxen naj josh e Mozzit bich
S'qojna ferrka neper story bich
S'dina na met thon sorry bich
Nuk um vyn portofoli hiq
Me kalu en dogan e ne polic
Bile bile nuk foli hiq
Ne telefon prokurori bich

[ref.X2]
Pull pull up in rari
Tu jetu si escobari
Qafen, dhomt krejt ari
Ku ke pa ksi Shqiptari, man?

[verse#2]
Tipat t'kan bo plot t'shajme
e tani kan dal en lajme
Veq kur shahmi mos me kan ne trip
e me to tash pozon ne shofer shajme
Hala ne treg sikur Xeni
Eci vet sikur Beni
M'thirri mu raiffeiseni
Paret dulen ap kurfar problemi
Po rri shtrit me ni der
Me ni, me ni business street
Fera franc s'rolli rolli kelly weed
And if you know you know
(jump bich, jump bich, jump bich)

[ref.X2]
Pull pull up in rari
Tu jetu si escobari
Qafen, dhomt krejt ari
Ku ke pa ksi Shqiptari, man?

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store