Titulli Merita Burrniku - qika e Nanes
Ndëgjuar 989
Shkarkuar 170
Pëlqyer 14
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Merita Burrniku - qika e Nanes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store