Titulli Sedat Rama - Tensioni
Ndëgjuar 832
Shkarkuar 76
Pëlqyer 4
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Sedat Rama - Tensioni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store