Titulli Xhensila x Varrosi - Pina Pina
Ndëgjuar 331
Shkarkuar 37
Pëlqyer 2
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Xhensila x Varrosi - Pina Pina - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store