Titulli EMIR - Nje cope zemer
Ndëgjuar 591
Shkarkuar 25
Pëlqyer 3
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

EMIR - Nje cope zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store