Titulli BRUNO REVOLT x YLLKA KUQI - KARMA
Ndëgjuar 192
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store