Titulli Elgit Doda - Me ty pa ty
Ndëgjuar 863
Shkarkuar 73
Pëlqyer 1
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Elgit Doda - Me ty pa ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store