Titulli Fatlume Popovci - Dashni
Ndëgjuar 347
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Fatlume Popovci - Dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store