Titulli Amarda x Shpat Kasapi - Per vete te kam
Ndëgjuar 555
Shkarkuar 34
Pëlqyer 1
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Amarda x Shpat Kasapi - Per vete te kam - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store