Titulli Klajdi Haruni x Flori Mumajesi - Lutem une sot
Ndëgjuar 735
Shkarkuar 36
Pëlqyer 2
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Klajdi Haruni x Flori Mumajesi - Lutem une sot - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store