Titulli SKERDI x TEUTA SELIMI - U HARRUA
Ndëgjuar 1,062
Shkarkuar 81
Pëlqyer 3
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

SKERDI x TEUTA SELIMI - U HARRUA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store