Titulli Ronela Hajati x Emra Brah x Skerdi - Kaj Kaj
Ndëgjuar 5,952
Shkarkuar 904
Pëlqyer 43
Publikuar 21/08/2023

Texti i këngës

Ronela Hajati x Emra Brah x Skerdi - Kaj Kaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store