Banner

Banner

Titulli Filloreta - Nerxhivane
Ndëgjuar 1,196
Shkarkuar 401
Pëlqyer 2
Publikuar 25/11/2010

Informatat e këngës
aziz murati,ylli demaj, labinot tahiri,labi,sinan vllasaliu,2011,2010i,xhela,nadi,shkelzen jetishi,edi furra,aziz murati,adnan daci,pandora,mimoza shkodra,leta,filloreta,nexhi,avdi mjeku,artir gjikokaj,visar ahmeti,history kosova rap new ritmi i rruges new tingulli 3nt new don pizhi a.k.a hija e jetes new 2po2 new etno engjujt new baba records new voloner new west side family quqki,etno engjujt 2009,new aurora,viagra,new adelina ismajli new genta ismaili new getoar geti,ejupi new memli krasniqi new 50 cent in kosovo new plisat prishtin new shvercerat shkup new ballistet tetove new terorri new 2 shkupi flow new t-dogg new getoar selimi new k-os new skills new tuna new bertan asllani new berkani new agon sylejmani new ermal fejzullahu new shpat kasapi new adrian gaxha new elita -5 new ardit gjebrea new bleona qereti new d.u.d.a. duda double g new gg army new da ghost new k-master new gjyks new infinit new dj blunt new n.r new bimi freestyle albanian freestyle shqip mony new zerooman new sabri fejzullahu new stupca new portokallia,fokus new aurela gace,kamagra,new mariza ikonomi new mr- elvis new singulla,kemqe,dafina zeqiri,blero, kodoshi new mc kresha new new 2pac new lyrical son new stupcat,seks shqiptar,ragipi,pika shiu,peralle me tupan,porno,Nora Istrefi,koncerti me ramushin,tera patrick,gold AG new new Prince doble H new Hyseni new DMK NEW ALBA G NEW abi NEW new G-Soldier prishtina xhilani mitrovica prizreni gjakova peja shkupi tetova gostivari dibra kerqova struga kumanova tirani shkodra STUPCAT 2008 elbasani saranda vlora nuse dhanderr femi thaqi sejdiu ldk pdk duda bözemann massiv bushido sido albaner,republika e Kosoves,oxygen,besim dina,kenga e hikmetes,sali dhe feriz krasniqi,unikatil,Nr,bimbima,rap shqip,prishtina,happy new year,kosovo a war,peace,kamera,samsung,8 marsi,sony,kodak,pentax,jvc,facebook,fem rat me seksi shqiptare,pordha,plaka,femrat me seksi ne facebook,femrat me seksi shqiptare ne hi5,prizreni,gjakova,podujeva,mitrovica, kaqaniku,ferizaji,gjilani,kamenica,peja, noveberda,obliqi,plisat,trepqa,sigal, siguria,terrtamerrta terrt 1,terrt 2,terrt 3,terrt 4,sex and the city ,mixha bib,mr.bean,17 shkurti dita e pavaresis
ENGJUJT, genc, Prince Double H,Hyseni, Hysen, buya, dls, rsp, tingulli 3nt, gjilani clan,don arbas, love arta bajrami,etno engjujt,ritmi i rruges, hija e jetes, tba, wnc, don arbas, arta bajrami, mad lion, bözemann, kosova, shqipnia, albanian, geti, genci, prizren, prishtin, drenic,bushido, records, infinit, azad, k- master, dashuri, te dua, kuss, Kiss,qik, djal, münchen,fc bayern, 28 nentori, kosova, flamur, flamuri,enever,shkurte fezaj, shyhrete behluli, krasniqi, genta nora istrefi, adelina,Albanian rap albanian hip hop

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store