Banner

Banner

Titulli Anjesa - 2 here mos mendo
Ndëgjuar 532,632
Shkarkuar 345
Pëlqyer 3,998
Publikuar 29/06/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Ervini
Une te ndjej
Hajde ma knej
Ti me shiko
Ate mos mendo

Une te ndjej
Hajde ma knej
Ti spo kupton
Ai ty ste do

Blerina
Ai me la
Fryma tek ti mu ndal
Me mohoi
Me lendoi

Se kuptoj
Pse iku dhe ku shkoj
Ti po thua zemer je e jemja
Ti po thua zemer je e jemja

Ref...
Je e jemja, imja je
Je e jemja, imja je
Je jeta ime je
Fryma ime je

Je e kemja imja je
Je e jemja imja je
Je jeta ime je
Fryma ime je


Une te ndjej
T'shoh gjithandej
Ai le te shkoj
Von do ta kuptoj

Une te ndjej
T'shoh gjithandej
Ai te ka lendu
Ti rri me mu

Blerina
ai me la
Fryma tek ti mu ndal
Me mohoi
Me lendoi

Se kuptoj
Pse iku dhe ku shkoj
Ti po thua zemer je e jemja
Ti po thua zemer je e jemja

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store