Banner

Banner

Titulli Maki - E mike mike more moj
Ndëgjuar 22,072,904
Shkarkuar 98
Pëlqyer 70,518
Publikuar 18/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Music & Lyrics by: Majk
Beat by: Butrint Buçinca & Duja
Mix & Master by: SounDeluxe Studio
Executive producer: Getoar Selimi
Video by: Entermedia

BABASTARS

Song available on:
Deezer: http://www.deezer.com/album/41808441
Spotify: https://open.spotify.com/album/2szhLr16HEJAYTVwQ4ZrIm
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/katile-single/id1238230099


Lyrics:

[Verse 1]
Qa i ke bo kti djali,
Ti ma ke dhan mu malin
Diqka ma nxet se zjarri
Engjull me shikim djalli
Ti m'terheke mu si magnet
Kur tu afrova ike m'le veq vet
aaaaa Bukuri qe vret
Sa here ti gjun mu m'godet
Une nuk e di qysh munesh me kon
Kaq e pa shpirt qam ke bo
Nuk o fer, nuk o fer, nuk o fer
E nese edhe kit her ti ik
Te lutna shko e mos u kthe
Mos u kthe mos u kthe
Kati kati Katile, kati kati Katile
Kati kati Katile ti jeeee...
Kati kati Kati katile ti jeeee.....

[Chorus]
O si pi qiellit ti mu me pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemren ti ma ktheve
Veq para se mema kthy ma theve
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
My Baby My Baby My Baby My my my Baby

[Verse 2]
Ti nalu pak, nalu pak, nalu pak
Qam ki bo spot vjen gjyna
Prej si ti ke ik m ke lon me hijen tem
Ma prej dores une sun pe heki pijen tem
Tu menu per ty tu bo hapa mu shiju m'nxen
Kur e menoj besom qe shum um dhem
Sa du met ik ti shfaqesh prap
E sa here afrona ti ik me vrap
Kati kati Katile, kati kati Katile
Kati kati Katile ti jeeee...
Kati kati Kati katile ti jeeee.....

[Chorus]x2
O si pi qiellit ti mu me pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemren ti ma ktheve
Veq para se mema kthy ma theve
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store