Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - M thuaj drejt ne sy
Ndëgjuar 20,461
Shkarkuar 133
Pëlqyer 12
Publikuar 21/10/2007

Download

Informatat e këngës
LORI
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store