Loading...
Titulli Elona Leka - Thuaj thuaj
Ndëgjuar 63,305
Shkarkuar 299
Pëlqyer 95
Publikuar 25/12/2012

Download

Informatat e këngës
Të gjitha të drejtat Produksioni Jehona Tetovë
All Rights By: Jehona Production Tetovo
http://www.jehonamuzik.com/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store