Banner

Banner

Titulli Vizi--ViZi_Ft_BuRraj_--_I_Bjen_Pishmanit
Ndëgjuar 146,965
Shkarkuar 353
Pëlqyer 112
Publikuar 31/05/2009

Loading...
Informatat e këngës
ViZi Official Web http://v-i-z-i.skyrock.com/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store