Banner

Banner

Titulli Kati Wolf - What About My Dreams (Hungary)
Ndëgjuar 1,246,946
Shkarkuar 503
Pëlqyer 6,627
Publikuar 12/03/2011

Informatat e këngës
Powered by http://www.eurovision.tv
Kati Wolf will represent Hungary with the song "What about my dreams" at the 2011 Eurovision Song Contest in Düsseldorf (Germany), taking place on the 10th, 12th and 14th of May

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store