Banner

Banner

Titulli BimBimma ft. Ilir - Sweet Dreams
Ndëgjuar 6,126
Shkarkuar 6,260
Pëlqyer 72
Publikuar 05/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

__________________________


16. BimBimma - Sweet Dreams ft. Ilir


__________________________


Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
💎 https:///smarturl.it/BimBimma

Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
💎 https://fanlink.to/BimBimmaSweetDreams

__________________________


BimBimma "BIMA"
Beat: StrikeBeatz
Mix/rec/master: Faton Dolaku

Published by : FOLÉ PUBLISHING

__________________________


📌Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

📌Connect with STRIKE BEATS:
Instagram ► https://www.instagram.com/strikebeatz

📌 Connect with Faton Dolaku :
Instagram ► https://www.instagram.com/fatondolaku

📌 Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

__________________________


℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimma #SweetDreams #Fole
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store