Titulli Landi Roko x Eri Qerimi x Florian Tufallari x Ilir Tironsi - Flak Flak
Ndëgjuar 763
Shkarkuar 44
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Landi Roko x Eri Qerimi x Florian Tufallari x Ilir Tironsi - Flak Flak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store