Titulli Landi Roko ft Florian Tufallari - PARIS
Ndëgjuar 921
Shkarkuar 67
Pëlqyer 5
Publikuar 25/04/2023

Texti i këngës

Landi Roko ft Florian Tufallari - PARIS - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store