Titulli Florian Tufallari - Taksim tallava
Ndëgjuar 1,367
Shkarkuar 93
Pëlqyer 5
Publikuar 20/12/2022

Texti i këngës

Florian Tufallari - Taksim tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store