Titulli Florian Tufallari - Dilema Katile
Ndëgjuar 1,191
Shkarkuar 103
Pëlqyer 3
Publikuar 19/12/2022

Texti i këngës

Florian Tufallari - Dilema Katile - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store