Banner

Banner

Titulli Mad Lion - Outro Bonus Track
Ndëgjuar 24
Shkarkuar 340
Pëlqyer 0
Publikuar 01/11/2011

Informatat e këngës
Song: Outro w Bonus Track
Written By: Christopher Adderley aka Cristyle
Recorded & Produced By: Lakeside Studio
Mixed & Published By: Mad Lion Entertainment

Download Tha Mixtape FREE
DL Link:: http://www.mediafire.com/?jnjydw2yzrg

Links::
::CRISTYLE::
http://www.facebook.com/pages/Cristisle/214394298600051
http://www.reverbnation.com/cristisle
http://www.broadjam.com/f.g.e

::MAD LION ENTERTAINMENT::
http://www.myspace.com/madlionentertainment
http://www.facebook.com/pages/Mad-Lion-Ent-Nassau-Bahamas/6657164810

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store