Banner

Banner

Titulli Noga Ft Elinel - Outro
Ndëgjuar 3,423
Shkarkuar 298
Pëlqyer 17
Publikuar 30/07/2010

Informatat e këngës
Agres1v ft. Elinel - TerrorFlowa

Intro :

Hahahahahaaaaaaa..
That's what Im talking about - Agres1v Elinel
For all of you
Fages - we teach you motherfucker how to rap

Elinel :

Down to the water falls
You dont want the articles
You doughter calls for a slaughter balls
True or false when i come up your hero falls
Give you zero chance normalitet mos bo formalitet
N'personalitet diversitet natalitet shtoj
Rep banal boj vajtje ardhje ardhje vajtje n'kanalin anal goj
A mfal boj I do real music Original Boy
Njerz qe mthojn qe kopjoj ti dhi man ngoj
Senet e mia ty ty ti bi e ti ma mir man ngoj
Kurgjo so puna juve jen grumbull langoj
Kungjat per mu sja jepin pamjen shum ma t'mir fletes
Gllupat tu nenshkru me dor t'vet certifikaten e vdekjes
Vras lirik t'zbrazst muzik t'rrast
Vras me thik rast me ik spat
Bas me frik qast mu fik slat u llak u llak
Fejk t'fort shtiruni mir u ni n'ironi thirrumni elinel
Birumni hell nxirruni qirruni AAAA maje piruni vjell

Chorus :

Street force - to the punch that - lack
Will I kill rap - back - will - I kill rap - dag
Better show respect - better should be bag
Ju jeni weak - motherfuckerz jeni weak
Mos i kopjo tjert per mu dok ma ndryshe
Mjafton bonu vetja mu kan prej tjerve ndryshe
Agres1v Elinel - hina ron hina fell
Runu motherfuckerz jav shuki driten n'tunell

Agres1v :

Ferizaj - Prishtinë Agres1v Elinel ushtim
Underground shit deri n'qiell urban
Flow'in sick one two check one two check
Com'oooooon
Me betowen n'octava - tipat i pava - i shava
Dhipat i qava i mava - i lava pa frym i ndava
Estraden n'talent e vrava - e gjujta n'lumin sava
Qelsin e repit ma sju la me hi - ja kom ndrru bravat
E rroki sicki - fiziki un jom verdiki -
Gjykimin jav boj me tricki - me rima token e piki
E thiki me thik - e fiki - ky diki jem po lyp qiki
Repera ju la ngjys me flow - sikur kojotat mikmiki
A po menoni qe boni - naj her afroni
Ngat meje me flow kuptoni - nuk muni as me mu shterr zoni
Edhe nese m'shterret meniher vjen ky atomi
Ellinell psychophoni - rima autoktoni
Leni ju rreni nuk jeni qashtu - se keni
Jeten qysh nkang e shprehni - e doni po nuk e merrni
Harro ska ma t'fort - ta lodhi producentin
Nese je estrad - vi ta perbi talentin

Chorus :

Street force - to the punch that - lack
Will I kill rap - back - will - I kill rap - dag
Better show respect - better should be bag
Ju jeni weak - motherfuckerz jeni weak
Mos i kopjo tjert per mu dok ma ndryshe
Mjafton bonu vetja mu kan prej tjerve ndryshe
Agres1v Elinel - hina ron hina fell
Runu motherfuckerz jav shuki driten n'tunell

Outro :

The most Highest EMCEE'S ...for a little time on colaboration
Put it on that crazye song for ya and...
I've got some motherfucking shit to say for all you ppl who pretend to be part of

underground...
BitchezZz keep out...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store