Banner

Banner

Titulli Shota Baraliu ft Kastro Zizo - Liar
Ndëgjuar 85,466
Shkarkuar 91
Pëlqyer 341
Publikuar 13/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/albatradeplus.shpk/
Ekskluzivisht nga AlbatradePlus
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store