Banner

Banner

Titulli Bajram Asllani - Po Du Veq Pe Te Pa 2o
Ndëgjuar 1,487
Shkarkuar 541
Pëlqyer 13
Publikuar 31/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Bbaakii-G - Po Du Me T`Pa (2016)

contacts :
Bbaakii : https://web.facebook.com/bbakii.kurti
GastaRecords : https://web.facebook.com/Gasta-Records-238097623215739/?fref=ts

Beat : Huazuar
Text : Bbaakii-G
Rec&Mix:Master : GastaRecords
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store