Titulli Bajram Gigolli - Tallava
Ndëgjuar 1,827
Shkarkuar 212
Pëlqyer 7
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Bajram Gigolli - Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store