Titulli Adriana Asllani - Bini tupanit
Ndëgjuar 963
Shkarkuar 52
Pëlqyer 3
Publikuar 31/12/2022

Texti i këngës

Adriana Asllani - Bini tupanit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store