Titulli B2N x Emanuel Asllani - Gyp Gyp ft Ngop
Ndëgjuar 528
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

B2N x Emanuel Asllani - Gyp Gyp ft Ngop - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store