Banner

Banner

Titulli Bertan Asllani - Damla Damla
Ndëgjuar 1,166,870
Shkarkuar 496
Pëlqyer 8,179
Publikuar 03/06/2013

Informatat e këngës
[Bertan Asllani - Damla Damla © 2013 İstanbul Plak ]

iTunes: http://geni.us/3o4

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store