Banner

Banner

Titulli Bajram Asllani - Tradhtare 2o
Ndëgjuar 749
Shkarkuar 492
Pëlqyer 7
Publikuar 07/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
www.dtv-ks.com
www.facebook.com/DasmaTVOfficial
Tel:+ 377 44 90 20 20
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store