Banner

Banner

Titulli Dj Dalool Ft Awation 2 feat Genta Ismajli - Guximi
Ndëgjuar 32,734
Shkarkuar 65
Pëlqyer 97
Publikuar 09/01/2012

Loading...
Informatat e këngës
New Mix Created by AWATION 2 in co-peration with DJ DALOOL featuring, GENTA ISMAJLI comes Guximi 2012

Like on Facebook
DJ DALOOL & AWATION 2 & Genta Ismajli

DJ DALOOL
http://www.facebook.com/djdalool

Awation 2
http://www.facebook.com/Awation2official

Genta Ismajli
http://www.facebook.com/Gentaofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store