Banner

Banner

Titulli EdonaLlalloshi-Popullore
Ndëgjuar 774,655
Shkarkuar 2,504
Pëlqyer 2,699
Publikuar 02/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Popullore e Jugut -
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store