Titulli Gena - Kolazh Popullore
Ndëgjuar 400
Shkarkuar 61
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gena - Kolazh Popullore - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store