Banner

Banner

Titulli Lindi Ft Eki, Heki - Fustani me vija
Ndëgjuar 12,357
Shkarkuar 53
Pëlqyer 45
Publikuar 18/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Produced by: HEKI
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store