Titulli Pandora Gostivari x Ibrahim Kasami - Sa mir te rrin fustani
Ndëgjuar 149
Shkarkuar 20
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Pandora Gostivari x Ibrahim Kasami - Sa mir te rrin fustani - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store