Banner

Banner

Titulli Etno Engjujt - Se-Ks feat Don Arbas
Ndëgjuar 686,399
Shkarkuar 348
Pëlqyer 1,693
Publikuar 19/08/2011

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/PINT.KS
Albumi Per Inati t"Njani Tjetrit (P.I.N.T) / CD 2
Music By : Strike Beatz
Lyrics By : Lyrical Son & MC Kresha
Original music from The Legendary Michael Jackson (R.I.P) "Liberian Girl)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store