Banner

Banner

Titulli Flori feat Luar - Gjithmone
Ndëgjuar 3,925,458
Shkarkuar 1,107
Pëlqyer 20,415
Publikuar 23/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
FOLLOW LUAR:
https://web.facebook.com/AraniLuar/?ref=bookmarks&__mref=message_bubble&_rdr
https://www.instagram.com/luararani/

FOLLOW FLORI MUMAJESI:
https://web.facebook.com/florimumajesi/?fref=ts&_rdr

Music&Lyrics :Flori mumajesi

Video : Alexander

Singers :Luar Arani, Flori Mumajesi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store