Banner

Banner

Titulli Xeli - Rrang e dang sahani
Ndëgjuar 3,905,774
Shkarkuar 90
Pëlqyer 1,990
Publikuar 08/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Subscribe Now:- http://goo.gl/ip2lbk

If you like Bhojpuri song, , Bhojpuri full film and bhojpuri movie songs, subscribe our channel. Subscribe Now:- http://goo.gl/ip2lbk

Album :- Maal Ha Kharbuja
Song :- Jogad Na Mili Ta Mar Jaim
Singer :- Sunil Yadav '' Surila '', Birendra Yadav '' Veeru ''
Lyrics :- Pyare Lal Yadav, Kush, Manoj Kumar, Raju Lahari & Sonu.
Music Director :- Raja Bhattacharya.
Video Director :- S.k Singh.
Company/ Label :- Wave -------------
Digital Managed by – Lokdhun
(Contact -9718776677)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store