Banner

Banner

Titulli Gena - Sa vuaj
Ndëgjuar 5,242,073
Shkarkuar 1,016
Pëlqyer 9,243
Publikuar 16/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Avni Qahili
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store