Banner

Banner

Titulli Gena - Aman Aman
Ndëgjuar 1,916,674
Shkarkuar 993
Pëlqyer 2,720
Publikuar 30/09/2011

Loading...
Informatat e këngës
URBAN Graphics pres. Gena - Aman
Te drejtat autoriale mbrohen nga OnAir Music
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store