Banner

Banner

Titulli Lea Metolli feat Blasta - Everyday and night
Ndëgjuar 12,246
Shkarkuar 301
Pëlqyer 65
Publikuar 06/07/2013

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2013
Black Fish Entertainment / Republic of Kosovo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store