Banner

Banner

Titulli Bimi dhe Zeqa - Kendojn per ju
Ndëgjuar 575
Shkarkuar 771
Pëlqyer 5
Publikuar 25/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
FACEBOOK: http://www.facebook.com/pages/Bimi-Singer/417676178299630?ref=ts&fref=ts

Kontakt: TEL GJERMANI- 004915202186088
TEL MAQEDONI- 0038971437378

Title : Bimi dhe Zeqa këndojnë për ju
Muzika&Ork : Bimi
Teksti : Kujtim Limani
Rec&Mix : MP-RECORDS

New Album 2011- Kërçovare moj drenush
1. Kërçovare moj Drenush
2. Jeta në Gurbet
3. Tallavaja
4. Shko moj Katile
5. Nurxhan
6. Mbaju Zemër hiq pa fjalë
7. Darsma ja ka nis
8. Qika Provokante
9. Kënga e Baqishtit
10. Amanetin që ma la Bibja
New Album 2012- Tallavaja është ilaq
1. Tallavaja është ilaq
2. Bimi dhe Zeqa këndojnë për ju
3. Synetija e Laliçit
4. Thrret Prizëreni mori Shkodër
5. Nëse të them ty të dua
6. Mos më dashuro
7. Ti më bën akull
8. Hajde hajde shko
9. Digju digju sikur unë
10. Dikur kam pas lumturi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store