Banner

Banner

Titulli Gena - Sa Vuaj Per Ty
Ndëgjuar 5,268,093
Shkarkuar 1,504
Pëlqyer 9,328
Publikuar 16/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Avni Qahili
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store