Banner

Banner

Titulli Aldo dhe Sheila Haxhiraj - X Factor Albania 2 (Nat
Ndëgjuar 41,555
Shkarkuar 102
Pëlqyer 125
Publikuar 01/04/2013

Loading...
Informatat e këngës
Official Site: http://www.tvklan.al
Follow us on Facebook: http://www.facebook.com/XFactorAlbaniia
X Factor Albania - Live Show (nata finale)
X Factor Albania is the Albanian version of The X Factor, adapted from the original UK series to find new singing talent.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store