Banner

Banner

Titulli Arilena dhe Juliana Pasha - X Factor Albania 2 (Na
Ndëgjuar 115,824
Shkarkuar 786
Pëlqyer 342
Publikuar 04/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Official Site: http://www.tvklan.al
Follow us on Facebook: http://www.facebook.com/XFactorAlbaniia
X Factor Albania - Live Show
X Factor Albania is the Albanian version of The X Factor, adapted from the original UK series to find new singing talent.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store