Banner

Banner

Titulli Natyral dhe Ardit Gjebrea - X Factor Albania 2 (Na
Ndëgjuar 71,531
Shkarkuar 42
Pëlqyer 149
Publikuar 16/04/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE cdo te diele ne 13:30 ne KLANHD & TVKLAN nga Ardit Gjebrea
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store